شرکت جیرینگ

شرکت پرداخت اول کیش که با نام تجاری جیرینگ شناخته می‌شود، در تاریخ ۹ اسفند ۸۹ با هدف ارائه خدمات مالی و پرداخت بر بستر تلفن همراه در اداره ثبت شرکت‌ها و مالکیت‌های صنعتی و معنوی منطقه آزاد کیش به ثبت رسید.

 

جیرینگ تنها ارائه‌دهنده خدمات کیف پول همراه در کشور است و در حال حاضر از طریق درگاه‌های پرداخت کیف پول، کارت‌بانکی (شبکه شاپرک) و حساب بانکی (شبکه شتاب)، اقدام به ارائه خدمات مالی و پرداخت بر بستر تلفن همراه به بیش از ۳۰ میلیون نفر از مشترکین همراه اول، نموده است.

 

خدمات جیرینگ که بر بستر گسترده همراه اول ارائه می‌شود شامل طیف وسیعی از خدمات مالی موردنیاز مشتریان است. کیف پول همراه جیرینگ امکان واریز وجه، انجام امور مالی مانند پرداخت قبض، خرید شارژ مستقیم سیم‌کارت، شارژ اینترنت، انجام خدمات نیکوکاری (کمک به خیریه‌ها)، استعلام و پرداخت جرائم و عوارض، خرید از فروشگاه‌های اینترنتی، انجام خدمات گردشگری، بیمه و درنهایت برداشت وجه را مهیا می‌سازد.

 

در خلال پنج سال گذشته، جیرینگ با حضور مؤثر در بازارهای مالی و پرداخت، سرویس‌های کیف پول، همبانک، جیرینگ کارت، پیامک اختصاصی شبکه بانکی، درگاه پرداخت اینترنتی موبایل جیرینگ (MIPG)، اپلیکیشن‌های جیرینگ‌پی و دو جیم، بیمه همراه ملت و رمز یک‌بارمصرف را در حوزه بانکداری، بیمه، گردشگری و شبکه پرداخت همراه ارائه نموده است.

 

مشاهده وب‌سایت شرکت جیرینگ