شرکت مانی

از تجارتخانه رحمانی تا مانی
تجارت خانوادگی خشکبار در خانواده رحمانی از سال ۱۲۵۶ آغاز شد و تاکنون نسل به نسل در این خانواده منتقل شده است. در سال ۱۳۱۰، حسین رحمانی نرج آباد اولین کارخانه این تجارت خانه را تاسیس نمود.
ازسال ۱۳۳۳، محسن رحمانی نرج آباد به ادامه کار پدر پرداخت و در طول پنج دهه فعالیت، چندین کارخانه‌ی کاملا مکانیزه با تجهیزات پیشرفته در زمان خود را راه‌اندازی کرد. درطول همین دوره بود که صادرات به روسیه و اروپا رونق گرفت.
در سال ۱۳۶۹ با پیوستن نسل سوم خانواده رحمانی به پدر، تجارتخانه رحمانی به نام شرکت خشکبار آذربایجان شرقی تغییر نام داد و پس از آن چندین کارخانه مستقل با تجهیزات مدرن و پیشرفته اروپایی، بصورت مجزا تاسیس شد که این موضوع در توسعه صادرات به بیش از ۹۰ کشور نقش اساسی داشت و سالانه محموله‌های عظیمی از خشکبار ایران به اقصی نقاط جهان صادر می‌شود.

فعالیت تجاری این مجموعه در ایران و به موازات آن در دفاتر کشورهای بلژیک (شهر بروکسل) و کشور امارات (شهر دوبی) ادامه داشت و در همین دوران موفق به دریافت جوایز گوناگون بین المللی گردید.
در سال ۱۳۸۵ فرآوری و بسته‌بندی آجیل و خشکبار تحت نام تجاری مانی بر گرفته از نام خانوادگی موسس آن آغاز گردید و کسب و کار خانواده وارد مرحله جدیدی گردید. در سال ۱۳۹۳ در راستای اصلاح ساختار شرکت‌های گروه و تکمیل زنجیره ارزش، کلیه فعالیتهای صنایع غذایی گروه در شرکت توسعه فرآورده‌های غذایی مانی متمرکز گردید.
مانی همواره تلاش کرده است سنت‌های خانوادگی، مهارت‌ها و تجربیات نسل‌های گذشته را با تکنولوژی‌های روز و دنیای مدرن در هم بیامیزد و محصولی با کیفیت و در بهترین بسته‌بندی به مصرف‌کنندگان در سراسر جهان عرضه کند.

 

ماموریت
مانی برای مصرف هر روز، اسنک سالم و لذت بخش را به ارمغان می‌آورد.

 

چشم انداز
مانی درصدد است بعنوان رهبر و پیشرو در عرضه اسنک‌های سالم و لذت‌بخش شناخته شود.

 

مشاهده وب‌سایت شرکت مانی