تصویر عنوان

آبی کلاسیک؛ رنگ سال ۲۰۲۰

آبی کلاسیک رنگ سال 2020

آبی کلاسیک؛ رنگ سال ۲۰۲۰

  |   بازاریابی و تبلیغات   |   بدون دیدگاه
رنگ سال ۲۰۲۰ پنتون چیست؟

 
هر ساله یک رنگ به عنوان رنگ سال توسط موسسه پنتون در آمریکا انتخاب می‌شود، رنگ سال انتخاب شده توسط پنتون از طریق نظر سنجی‌های مردمی و از بین رنگ‌های پیشنهادی این موسسه انجام می‌شود. پنتون در منهتن اعلام کرد که رنگ آبی کلاسیک با کد Pantone 19-4052 را به عنوان رنگ سال ۲۰۲۰ انتخاب کرده است. این رنگ در عین سادگی بسیار زیباست و نمایانگر آسمان هنگام غروب، آب‌های آرام دریا و یک کاسه بلوبری است که ما را برای ورود به یک دهه جدید مطمئن و پایدار می‌سازد.
 
آبی کلاسیک به عنوان یک رنگ آرام بخش شناخته می‌شود که آرامش را به روح انسان هدیه می‌کند و باعث تمرکز بیشتر او می‌شود. رنگ آبی کلاسیک منظم، محدود و بی‌حد و مرز است.
 
می‌توانید انتظار داشته باشید که سال آبی زیادی را ببینید. پنتون اعلام کرد که رنگ سال ۲۰۲۰ آن کلاسیک آبی است، سایه ای که یادآور آسمان هنگام غروب است.
 

 

لوری پرسمان، معاون رئیس موسسه رنگ پنتون که رنگ سال را انتخاب می کند، گفت:
 

آبی کلاسیک رنگی است که پیش بینی می کند چه اتفاقی در آینده رخ خواهد داد و آینده چه چیزی را به همراه خواهد داشت؟ این رنگ به خوبی ارتباط برقرار می‌کند. رنگ هر سال از طریق فرآیندی طولانی و متفکرانه انتخاب می‌گردد که سبک زندگی و روند صنعت را در نظر می‌گیرد. به طور معمول، روندهایی که ما با رنگ می‌بینیم نشان دهنده روندهای کلان در فرهنگ است. تأثیرات رنگی می‌تواند واقعاً از هر چیزی مانند هنر، رسانه‌های آینده، فیلم‌ها، شیوه زندگی، اقتصاد و شرایط اقتصادی، فناوری جدید ناشی شود.

 

  آیا حامیان المپیک ایران در ریو ۲۰۱۶ برنده‌اند؟

آبی کلاسیک رنگ سال 2020

 

متن پنتون برای انتخاب رنگ:

رنگ آبی بی انتها و ماندگار در سادگی آن، نمایانگر آسمان و ویژگی‌های اطمینان بخش است و نوید اعتماد را ارائه می‌دهد. با عبور از آستانه به دوره جدید، Pantone این رنگ را به یک تجربه چند حسی ارائه کرده است تا به تنوع بیشتر مردم برسد و فرصتی را برای همه فراهم کند تا بتوانند با این رنگ درگیر شوند. ما در معرض دید، صدا، بو و مزه قرار می‌گیریم تا رنگ Pantone of ۲۰۲۰ را به یک تجربه رنگی واقعاً همه جانبه برای همه تبدیل کنیم.

آبی کلاسیک رنگ سال 2020

آبی کلاسیک رنگ سال 2020

آبی کلاسیک رنگ سال 2020

آبی کلاسیک رنگ سال 2020

آبی کلاسیک رنگ سال 2020

 

انتخاب رنگ سال، برای بسیاری از شرکت‌های معروف رنگ به یک سنت هیجان انگیز تبدیل شده است. هنگامی که یک رنگ به عنوان رنگ سال معرفی می‌شود، طیف گسترده‌ای از طراحی تا بازاریابی برند‌ها را تحت تاثیر قرار می‌دهد. فروشنده‌های زیادی برای ارائه محصولاتشان و خرید جنس برای فروشگاه‌های خود منتظر اعلام رنگ سال هستند.
 
شاید جالب باشد بدانید که رنگ آبی برای سلامتی هم بسیار مفید است. تحقیقات نشان داده که مواد غذایی آبی رنگ به دلیل مقادیر بالای آنتوسیانین‌هایی که دارند خطر ابتلا به سرطان و بیماری‌های قلبی و عروقی را کاهش می‌دهند.

بدون نظر

ارسال دیدگاه