تصویر عنوان

ایده‌پردازی، طراحی و ساخت پکیج طلقی گیفت ست گلرنگ و آیری

درباره این کار

به گفته حرفه‌ای‌های فروش، هدایای تبلیغاتی یکی از بهترین روش‌ها برای به دست آوردن و حفظ بازار است که باعث وفاداری مشتریان و کارکنان شرکت به برند می شود.

 

مهمترین وظیفه کسب و کارها جلب توجه مشتریان است تا بتوانند نظر آنها را به سمت خدمات و محصولات خود جلب کنند. یکی از راه های اثربخش و ماندگار در جلب توجه مشتریان ارائه هدایای تبلیغاتى خلاقانه با بهترین قیمت و کیفیت در سریعترین زمان برای مشتریان است.

 

ایده‌پردازی، طراحی و ساخت پکیج طلقی گیفت ست دو برند گلرنگ و آیری یکی از پروژه‌های درخواستی از گروه صنعتی پاکشو بود که به انجام و به تحویل رسید.

 

صاحبان کسب و کار مختلف از ‌هدیه تبلیغاتی مختلفی به عنوان ابزاری مؤثر برای تبلیغات محصولات یا خدمات خود استفاده می‌کنند. در واقع در این شیوه بازاریابی شما که صاحب کسب و کاری هستید با دادن ‌هدایای تبلیغاتی مانند خودکار تبلیغاتی، ابزار تبلیغاتی، هدایای دیجیتال، فلش تبلیغاتی، ست مدیریتی تبلیغاتی، لوازم تحریر، تقویم و سر رسید و هدایایی دیگر که بر روی آن‌ها لوگو و نشان شرکت شما حکاکی شده است به تبلیغات مؤثر در زمینه کسب و کار خود اقدام می‌کنید. همان طور که می‌دانید این اقلام روزانه توسط مشتریان استفاده می‌شود و به طور غیر مستقیم مشتریان شما با هر بار استفاده کردن از آن‌ها به تبلیغ کسب و کار شما می‌پردازند.

عنوان کار

ایده‌پردازی، طراحی و ساخت پکیج طلقی گیفت ست گلرنگ و آیری

مشخصات کار

پیشنهاد پکیج طلقی (طراحی قالب و ساخت دایکات) جهت جاگذاری دو مایع دستشویی آیری به همراه یک شمع و دو شامپو بچه گلرنگ به همراه یک لیف جهت گیفت‌ست در هایپراستار و فروشگاه‌های زنجیره‌ای

تاريخ

آبان ماه ۱۳۹۴

دسته بندی

هدایای تبلیغاتی