تصویر عنوان

طراحی گرافیک اپلیکیشن موبایل جیرینگ

درباره این کار

امروزه استفاده‌ی گسترده از انواع گوشی‌های هوشمند منجر به توسعه و پیشرفت هرچه بیشتر طراحی و برنامه‌نویسی در حوزه اپلیکیشن‌های موبایل شده است. کاربران با اپلیکیشن‌های مختلف موبایل می‌توانند راحت‌تر و سریع‌تر نسبت به سایت و جستجو در گوگل نیازهای خود را برطرف کنند. شاید بتوان گفت دسترسی بهتر و بیشتر کاربران به اپلیکیشن‌ها مزیت بزرگ آن‌ها در مقابل وب سایت‌ها است.

 

اما آن چیزی که اپلیکیشن‌های یکسان از لحاظ کاربری را از یکدیگر متمایز می‌کند عواملی همچون کاربردی و کاربرپسندبودن، طراحی UI/UXمناسب، بهبود مستمر و سرعت بالا، حجم مناسب اپلیکیشن و… اشاره نمود که گرافیک و جذابیت اپلیکیشن از مهمترین عوامل تاثیرگذار و بالاخص کاربرانی که از آن استفاده می‌کنند مهم و اساسی است.

 

اگر اپلیکیشن گرافیک مناسب و رابط کاربری استاندارد و حرفه‌ای داشته باشد کاربران با اولین ورود می‌توانند نحوه‌ی کار با اکثر بخش‌های اپلیکیشن را فرا بگیرند، طراحی گرافیک حرفه‌ای اپلیکیشن فضای آن را دلنشین‌تر می‌کند. کاربر با کمترین میزان کلیک می‌تواند به هدف خود برسد. اپلیکیشن در مدت زمان کوتاهی محبوب می‌شود و… طراحی گرافیک رابط کاربری اپلیکیشن تلفن همراه جیرینگ یکی از پروژه‌های درخواستی از شرکت پرداخت اول کیش (نام تجاری جیرینگ) که به انجام و تحویل رسید.

 

بدیهی است یک اپلیکیشن با گرافیک جذاب و حرفه‌ای بهتر از سایر اپلیکیشن‌ها در جذب مخاطب و رسیدن به اهدافش موفق خواهد بود. طراحی گرافیک اپلیکیشن تخصصی میان رشته‌ای است که در آن از متخصصین گرافیک، برنامه نویسان و کارشناسان UX و UI به منظور تولید طرحی بهتر وکارآمدتر گرافیک یک اپلیکیشن استفاده می‌شود.

عنوان کار

مشاوره، ایده‌پردازی و طراحی گرافیک اپلیکیشن موبایل جیرینگ

تاريخ

دی‌ماه ۱۳۹۴

دسته بندی

دیجیتال مارکتینگ