تصویر عنوان

طراحی وب‌سایت کاریز

درباره این کار

بازاریابی دیجیتال یا دیجیتال مارکتینگ (Digital Marketing) از دو دهه پیش تاکنون به عنوان زیرمجموعه‌ای از مدیریت تبلیغات مورد اشاره قرار گرفته است. یکی از شاخه‌های مهم ابتدای مسیر دیجیتال مارکتینگ طراحی و توسعه وب می‌باشد. طراحی سایت‌ها بر اساس کاربرد و نوع برنامه‌نویسی به دو دسته استاتیک یا ثابت (Static Website) و سایت دینامیک یا پویا (Dynamic Website) تقسیم می‌شوند.
وب‌سایت کاریز یک سایت استاتیک می‌باشد که یکی از پروژه‌های درخواستی از شرکت مانی بود که به انجام و تحویل رسید.

 

سایت‌های استاتیک (صفحه وب ایستا) به سایت‌هایی گفته می‌شود که معمولا توسط HTML کدنویسی می‌شوند. در این سایت‌ها امکان اتصال به پایگاه داده (Database) و ایجاد تغییر محتوا و یا ویرایش سایت به صورت آنلاین امکان پذیر نیست، در نتیجه بروزرسانی این سایت‌ها نیازمند دانش طراحی وب می‌باشد. معمولا افرادی از سایت‌های استاتیک استفاده می‌کنند که احتیاجی به تغییر محتوای سایت خود ندارند و اطلاعات سایت آن‌ها در طول زمان تغییر چندانی نمی‌‌کند.

 

اگر چه طراحی و پیاده‌سازی سایت‌های استاتیک ارزان است، اما هزینه‌های بروزرسانی این گونه سایت‌ها بالا است چرا که کوچک‌ترین تغییر باید توسط طراح وب صورت پذیرد.

به طور کلی به دلیل وقت‌گیر و پرهزینه بودن اعمال تغییرات در وب‌سایت استاتیک و عدم وجود امکانات مدیریتی، استفاده از این گونه سایت‌ها برای سازمان‌ها و شرکت‌هایی که می‌خواهند به طور مستمر اطلاعات درون سایت خود را تغییر بدهند، گزینه مناسبی نیست.
برخلاف تبلیغات پروموشن هزینه اولیه ندارد.

عنوان کار

طراحی و برنامه‌نویسی وب‌سایت استاتیک آبمیوه کاریز به دو زبان فارسی و انگلیسی وابسته به شرکت مانی

تاريخ

مهرماه ۱۳۹۲

دسته بندی

دیجیتال مارکتینگ