تصویر عنوان

طراحی پوستر فیلم سینمایی اختاپوس

درباره این کار

طراحی پوستر فیلم‌ها تفاوت زیادی با یک طراحی پوستر موسیقی! یا حتی تبلیغات اینترنتی و … دارد ، در بیلبورد و پوستر فیلم تمرکز بیش از پیش بر روی ستاره‌های فیلم می‌باشد ، مگر آنکه فیلم یا سریال مورد نظر استار یا بازیگر معروفی در آن نداشته باشد. نمی‌توان پوسترهای ستاره محور را پوستر بدی بنامیم چرا که اگر تصویر سازی و استفاده از از عناصر گرافیکی در آن بکار گرفته شده باشد، می‌تواند یک پوستر فوق العاده ایجاد کند و این موضوع هیچ ایرادی ندارد.

 

وقتی طراحی پوستر فیلم سفارش داده می‌شود ، طراحان مجموعه‌های گرافیکی به دلیل اینکه طرح‌های این چنین ستاره محور هستند و این موضوع اهمیت بالایی دارد، به همین دلیل ترجیح طراحان این است که طراحی را با استفاده از تکنیک‌های تایپوگرافی و استفاده از اندک عناصر گرافیکی به یک طرح ایده‌آل برسانند، همانطور که می‌دانید آرم فیلم‌ها از اهمیت بالایی برخوردار است و از آنجایی که این پوسترها در وسعت بزرگ و در سطح کشور به تیراژ بالا منتشر می‌شود ، نباید از دقت در طراحی آن ها به آسانی گذشت و توجهی به مخاطب شناسی آن نداشت.

 
ایده‌پردازی و طراحی پوستر فیلم سینمایی اختاپوس (دفتر اول: آهوی پیشونی سفید) یکی از پروژه‌های درخواستی از نویسنده، کارگردان، بازیگر تئاتر و سینما جناب آقای سیدجواد هاشمی بود که به انجام و تحویل رسید.

عنوان کار

طراحی پوستر فیلم سینمایی اختاپوس، دفتر اول آهوی پیشونی سفید (فارسی و انگلیسی)

تاريخ

مهرماه ۱۳۹۱

دسته بندی

طراحی و گرافیک